













FieldForce Sport GMT
415,00€ z DDV
Ključne funkcije
- Športna, drzna estetika, zaključena s sodobno PVD obdelavo
- Funkcija GMT spremlja dva časovna pasova hkrati in neodvisno
- Veliki kazalci, krepke številke in Super-LumiNova® za enostavno berljivost podnevi in ponoči
| Številka artikla | 241897 |
|---|---|
| Material pasu | prava guma |
| Premer | 42 mm |
Potujte po svetu, vendar ostanite prizemljeni
Lokalni in domači čas z enim preprostim pogledom: s funkcijo GMT vas ta osupljiva ura ohranja v trenutku v stiku z obema, kamor koli vas zanese potovanje. Ponaša se z ikoničnimi značilnostmi v obliki švicarskega noža in izbirnim gumijastim paščkom za vznemirljiv športni zasuk na vseh terenih klasičnega dizajna. Idealno za globalne popotnike, ki želijo ostati povezani z domom. To je najbližje potovanju skozi čas.
Podrobnosti
| Mehanizem | Quartz |
|---|---|
| Oblika ohišja | okrogla |
| Premer | 42 mm |
| Barva številčnice | Črna |
| Material zapestnice | prava guma |
| Barva zapestnice | oranžna |
| Širina pasu | 21 mm |
| Vodoodpornost | 10 ATM/100 M/330 FT |
Ure Victorinox Swiss Army, kupljene pri pooblaščenih prodajalcih, so upravičene do proizvajalčeve triletne omejene garancije – ki je bila podaljšana na pet let za nakupe od 1. januarja 2019. Od datuma nakupa to vključuje baterijo v prvem letu in proizvodnjo napake v materialu in izdelavi v 5 letih.




Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.