







Avenue
139,00€ z DDV
Ključne funkcije
- Švicarska ura s kvarčnim mehanizmom
- Vodoodporna do 100 m/10 ATM
- S 3-letno mednarodno garancijo za dodatno brezskrbnost
| Številka artikla | 01.1641.104 |
|---|---|
| Material zapestnice | nerjaveče jeklo |
| Premer | 42 mm |
Ura s kvarčnim mehanizmom minimalističnega videza
Kamorkoli vas popelje življenjska pot, Avenija ostaja zvesta svoji švicarski dediščini, saj ponuja izjemno funkcionalnost in čisto, minimalistično estetiko. Izboljšana s kazalcema SuperLuminova® in izbiro elegantnih paščkov iz nerjavnega jekla ali elegantnih silikonskih paščkov, je to ura, ki izžareva podcenjen slog in neomajno samozavest.
Dimenzije
| Velikost | 9,4 mm |
|---|---|
| Skupna teža | 125 g |
Podrobnosti
| Mehanizem | analogni kremen |
|---|---|
| Oblika ohišja | okrogla |
| Premer | 42 mm |
| Barva številčnice | srebrno-bela |
| Material zapestnice | nerjaveče jeklo |
| Barva zapestnice | srebrna |
| Širina utora | 22 mm |
| Značilnosti ure | mineralni kristal, prevlečen s safirjem datum, zadnja stran ohišja z navijanjem |
| Vodoodpornost | 10 ATM/100 M/330 FT |




Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.