

City Active
129,00€ z DDV
Ključne funkcije
- Švicarska ura s Quartz mehanizmom
- Vodoodpornost do 30 m/ATM
- S 3-letno mednarodno garancijo
| Številka artikla | 01.1441.110 |
|---|---|
| Material zapestnice | nerjaveče jeklo |
| Premer | 43 mm |
Švicarska inženirska kvarčna ura
Ta večnamenska ura predstavlja športno eleganco. City bo vaša idealna dopolnitev, bodisi za vaše naslednje poslovno srečanje ali večerjo v mestu. Z ohišjem iz plemenitega jekla (316 L.), ki izravnajo impresivne modre ali srebrne številčnice z brušenim ali ravnim tiskom. Poleg tega uživajte v izboljšani berljivosti ponoči zahvaljujoč kazalcem, prevlečenim s SuperLuminova®.
Dimenzije
| Višina | 7,9 mm |
|---|---|
| Neto teža | 111,5 g |
Podrobnosti
| Mehanizem | Quartz |
|---|---|
| Oblika ohišja | okrogla |
| Premer | 43 mm |
| Barva številčnice | Črna |
| Material zapestnice | plemenito jeklo (316 L.) |
| Barva zapestnice | srebro |
| Širina zapestnice | 21 mm |
| Značilnosti ure | ura, minute, centralne sekunde, datum, mineralno kristalna prevleka s safirjem |
| Vodoodpornost | 3 ATM/30 M/100 FT |




Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.