













Fieldforce Chronograph
470,00€ z DDV
Ključne funkcije
| Št. artikla | 241900 |
|---|---|
| Material zapestnice | Usnje |
| Premer | 42 mm |
Na voljo po naročilu
Splošne informacije
| EAN |
7611160091499
|
|---|---|
| Znamka | Victorinox Swiss Army |
| Podkategorija | Chrono |
| Ime | FieldForce Chronograph |
| Leto | Kolekcija jesen zima 2020 |
| Vrsta zaslona | Analogni |
| SwissMade | Da |
| Vodoodporna | 10 Barov (plavanje) |
| Barva številčnice | Srebrna |
| Barva kazalnikov (h,m,s) | Srebrna, srebrna, modra |
Splošne informacije
| EAN |
7611160091499 |
|---|---|
| Znamka | Victorinox Swiss Army |
| Podkategorija | Chrono |
| Ime | FieldForce Chronograph |
| Leto | 2020 Fall Winter Collection |
| Vrsta zaslona | Analogni |
| SwissMade | Da |
| Vodoodporna | 10 Barov (plavanje) |
| Barva številčnice | Srebrna |
| Barva kazalnikov (h,m,s) | Srebrna, srebrna, modra |
Informacije o ohišju ure
| ID artikla | 241900 |
|---|---|
| Premer | 42 mm |
| Debelina ohišja | 12 mm |
| Material ohišja | Nerjaveče jeklo |
| Oblika ohišja | Okrogla |
| Barva ohišja | Srebrna |
| Material zadnjega ohišja | Nerjaveče jeklo |
| Zadnje ohišje | Screwed Case Back |
| Kristal | Safir |
| Krona | Pull krona |
| Material okvirja | Aluminij |
| Vrtljivi okvir | Brez – popravljeno |
Informacije o kazalnikih
| ID kazalnika | 5030.D |
|---|---|
| Znamka kazalnika | Ronda |
| Švicarski kazalnik | Da |
|
Mehanizem |
Quartz |
| Baterija | R395 |
| Življ. doba baterije | 54 mesecev |
| Virdljivo | Da |
Informacije o pasu
| Material pasu | Usnje |
|---|---|
| Primerno za velikost zapestja | 165 - 225 mm |
| Tip zaponke | Namestitvena zaponka |
| Širina pasu | 21.0 mm |
| Širina utora | 21.0 mm |
| Širina pasu na zaponki | 20 mm |
| Barva pasu | Rjava |
| Ravni nosilec za trak | Da |




Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.