











Fieldforce
0,00€ z DDV
Ključne funkcije
- Športna, resna in moška ura, ki uspe v vsaki situaciji
- S funkcijo dan-datum
- Velikodušne kazalke in številke s funkcijo Super-LumiNova® za enostavno berljivost podnevi in ponoči
| Številka artikla | 241846 |
|---|---|
| Material zapestnice | usnje |
| Premer | 42 mm |
Ostanite v prednosti
Stay Ahead of the Field V ospredju svojega področja se nepogrešljivi Fieldforce ponaša z osupljivo rdečimi sekundarnimi kazalci s protiutežjo v obliki švicarskega noža ter rdečim križem in ščitom na številčnici. Ponuja neprekosljivo dnevno in nočno vidljivost zahvaljujoč izrazitemu zaslonu, izboljšanemu Super-LumiNova®, in poklanja našim koreninam z novim pogledom na robustno, dinamično zasnovo. Vedite, kje ste, in pridite, kamor želite, z uro Fieldforce ob sebi.
Dimenzije
| Višina | 11 mm |
|---|---|
| Neto teža | 64,7 g |
Podrobnosti
| Premikanje | analogni kremen |
|---|---|
| Oblika ohišja | okrogla |
| premer | 42 mm |
| Barva številčnice | Črna |
| Material zapestnice | usnje |
| Barva zapestnice | Črna |
| Širina utora | 21 mm |
| Značilnosti ure | dan v tednu datum na zadnji strani ohišja odporno na praske, trojno prevlečeno antirefleksno safirno steklo |
| Vodoodpornost | 10 ATM/100 M/330 FT |
Ure Victorinox Swiss Army, kupljene pri pooblaščenih prodajalcih, so upravičene do proizvajalčeve triletne omejene garancije – ki je bila podaljšana na pet let za nakupe od 1. januarja 2019 .
Od dneva nakupa to vključuje baterijo v prvem letu in proizvodne napake v materialu in izdelavi v 5 letih.




Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.