







Maverick Large
459,00€ – 549,00€ z DDV
Ključne funkcije
- Švicarska potapljaška ura z enosmerno vrtljivo luneto.
- S švicarskim ohišjem, izdelanim iz visokokakovostnega nerjavnega jekla (316L)
- Nudi zaščito krone in vodoodpornost 100m
| Številka artikla | 241789 |
|---|---|
| Material zapestnice | nerjaveče jeklo |
| Premer | 43 mm |
Orodje sodobne funkcionalnosti
Popolna mešanica elegance in funkcije – to je ena od mnogih funkcij, ki jih boste našli v uri Maverick; ura, ki naredi vse. Njegov kvarčni mehanizem, izdelan v Švici, je zanesljiv vsakodnevni spremljevalec. Njegovo ohišje iz nerjavečega jekla in trojno prevlečeno antirefleksno safirno steklo ga naredita neverjetno trdnega. Najbolj pa izstopa način, kako Maverick ostane tako brez truda eleganten v vsaki situaciji. Tako kot tisti, ki ga nosijo.
Dimenzije
| Višina | 11,4 mm |
|---|---|
| Neto teža | 188 g |
Podrobnosti
| Mehanizem | Quartz |
|---|---|
| Oblika ohišja | PVD |
| Premer | 43 mm |
| Barva številčnice | modra |
| Material zapestnice | plemenito jeklo (316 L.) |
| Barva zapestnice | srebro |
| Širina pasu | 22 mm |
| Okvir | enosmerno vrteči se okvir |
| Značilnosti ure | indikator izteka življenjske dobe, odporen na praske, trojno prevlečen antirefleksni safirni kristal, vojaški čas, privijačen datum na ohišju |
| Vodoodpornost | 10 ATM/100 M/330 FT |
Ure Victorinox Swiss Army, kupljene pri pooblaščenih prodajalcih, so upravičene do proizvajalčeve triletne omejene garancije – ki je bila podaljšana na pet let za nakupe od 1. januarja 2019. Od datuma nakupa to vključuje baterijo v prvem letu in proizvodnjo napake v materialu in izdelavi v 5 letih.
Dodatne informacije
| Barva | modra, modra, modra, pink zlato srebrna, modra, srebrna, modra, zlato srebrna |
|---|




Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.