

Roadster Black Night
189,00€ z DDV
Ključne funkcije
- Švicarska ura z natančnim Quartz mehanizmom
- Vodoodporna do 100 m/10 ATM
- S 3-letno mednarodno garancijo za dodatno brezskrbnost
| Številka artikla | 01.1841.101 |
|---|---|
| Material zapestnice | usnje |
| Premer | 45 mm |
Športna ura s tahimetrom in funkcijami Diver
Pomikajte meje, iščite vznemirjenje, premagajte svoj osebni rekord, ustvarjajte priložnosti – z elegantnim Roadsterjem Black Night kot spremljevalcem lahko dosežete vrhunsko zmogljivost in iztisnete zadnjo kapljico iz vsakega dneva. Zvest svoji švicarski inženirski dediščini zagotavlja brezhibno funkcionalnost z izbiro dinamičnega videza, ki ustreza vašemu življenjskemu slogu. Kazalci, številke in oznake, prevlečene s SuperLuminova®, zagotavljajo izboljšano berljivost ponoči, medtem ko tahimeter in potapljaški okvirji ponujajo vsestransko uporabnost.
Dimenzije
| Višina | 11,7 mm |
|---|---|
| Neto teža | 73 g |
Podrobnosti
| Mehanizem | Quartz |
|---|---|
| Oblika ohišja | okrogla |
| Premer | 45 mm |
| Barva številčnice | črna |
| Material zapestnice | usnje |
| Barva zapestnice | črna |
| Funkcije | ure, minute, centralne sekunde, datum |
| Širina utora | 22 mm |
| Okvir | enosmerno vrteči se okvir |
| Značilnosti ure | safirno prevlečen mineralni kristal |
| Vodoodpornost | 10 ATM/100 M/330 FT |




Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.