









Fieldforce Chrono
470,00€ z DDV
Ključne funkcije
- Športna, resna in moška ura, ki uspe v vsaki situaciji
- S funkcijami kronografa in tahimetrsko lestvico
- Veliki kazalci in številke s funkcijo Super-LumiNova® za enostavno berljivost podnevi in ponoči
| Številka artikla | 241857 |
|---|---|
| Material zapestnice | nerjaveče jeklo |
| Premer | 42 mm |
Ostanite v prednosti
V ospredju svojega področja se nepogrešljivi Fieldforce Chrono ponaša z vpadljivimi rdečimi sekundnimi kazalci v obliki švicarskega noža ter rdečim križem in ščitom na številčnici. Ponuja neprekosljivo dnevno in nočno vidljivost zahvaljujoč izrazitemu Super-LumiNova®-izboljšanemu zaslonu, pa tudi funkcijam kronografa in tahimetrski lestvici, s čimer se z novim videzom robustnega, dinamičnega dizajna pokloni našim koreninam. Vedite, kje ste, in pridite, kamor želite, z uro Fieldforce ob sebi.
Dimenzije
| Višina | 11 mm |
|---|---|
| Neto teža | 146,5 g |
Podrobnosti
| Premikanje | analogni kremen |
|---|---|
| Oblika ohišja | okrogla |
| premer | 42 mm |
| Barva številčnice | modra |
| Material zapestnice | nerjaveče jeklo |
| Barva zapestnice | srebro |
| Širina utora | 21 mm |
| Značilnosti ure | tahimeter, odporen na praske, s trojno prevleko protiodsevno safirno steklo, kronograf z datumom, navojno ohišje |
| Vodoodpornost | 10 ATM/100 M/330 FT |
Ure Victorinox Swiss Army, kupljene pri pooblaščenih prodajalcih, so upravičene do proizvajalčeve triletne omejene garancije – ki je bila podaljšana na pet let za nakupe od 1. januarja 2019. Od datuma nakupa to vključuje baterijo v prvem letu in proizvodnjo napake v materialu in izdelavi v 5 letih.




Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.