









Alliance
425,00€ z DDV
Ključne funkcije
- Brezčasen dizajn in kakovostna izdelava za vse priložnosti in optimalno udobje
- Visokokakovostno ohišje iz nerjavečega jekla 316 L z elegantnno jekleno zapestnico in velikodušnimi kazalci
- Prestal je 100 homologacijskih testov, da zagotovi brezhibno delovanje v vašem vsakdanjem življenju; prihaja s 5-letno mednarodno garancijo+
| Številka artikla | 241910 |
|---|---|
| Material zapestnice | nerjaveče jeklo |
| Premer | 40 mm |
Bistvo časa
Od veleikih kazalcev do elegantne jeklene zapestnice Alliance strokovno uravnoteži natančnost in estetiko. Ponuja jasno berljivost in kakovost, izdelano v Švici, je ura, ki dvigne vsakdan na drugo raven. S poslovnim, minimalističnim videzom in optimalnim udobjem pri nošenju bo to vznemirljivo novo partnerstvo, zaradi katerega bo čas delal namesto vas.
Dimenzije
| Višina | 9,8 mm |
|---|---|
| Neto teža | 132,9 g |
Podrobnosti
| Premikanje | analogni kremen |
|---|---|
| Oblika ohišja | okrogla |
| premer | 40 mm |
| Barva številčnice | modra |
| Material zapestnice | nerjaveče jeklo |
| Barva zapestnice | srebro |
| Širina utora | 21 mm |
| Vodoodpornost | 10 ATM/100 M/330 FT |
Ure Victorinox Swiss Army, kupljene pri pooblaščenih prodajalcih, so upravičene do proizvajalčeve triletne omejene garancije – ki je bila podaljšana na pet let za nakupe od 1. januarja 2019. Od datuma nakupa to vključuje baterijo v prvem letu in proizvodnjo napake v materialu in izdelavi v 5 letih.




Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.