













Roadster Black Night Chrono
289,00€ z DDV
Ključne funkcije
- Švicarska ura z natančnim kvarčnim mehanizmom
- Vodoodporna do 100 m/10 ATM
- S 3-letno mednarodno garancijo za dodatno brezskrbnost
| Št. artikla | 01.1843.105 |
|---|---|
| Material zapestnice | sintetični |
| Premer | 45 mm |
Športna ura s tahimetrom in funkcijami Diver
Pomikajte meje, iščite vznemirjenje, premagajte svoj osebni rekord, ustvarjajte priložnosti – s spremljevalcem Roadster Black Night Chrono lahko dosežete vrhunsko zmogljivost in iztisnete zadnji padec iz vsakega dneva. Zvest svoji švicarski inženirski dediščini zagotavlja brezhibno funkcionalnost z izbiro dinamičnega videza, ki ustreza vašemu življenjskemu slogu. Kazalci, številke in oznake, prevlečene s SuperLuminova®, zagotavljajo izboljšano berljivost ponoči, medtem ko tahimeter in potapljaški ohišje ponujata vsestransko uporabnost.
Dimenzije
| Višina | 11,7 mm |
|---|---|
| Neto teža | 85 g |
Podrobnosti
| Mehanizem | Quartz |
|---|---|
| Oblika ohišja | plemenito jeklo (316 L.) |
| Premer | 45 mm |
| Funkcije | ure, minute, centralne sekunde, datum |
| Barva številčnice | Črna |
| Material zapestnice | sintetični |
| Barva zapestnice | Črna |
| Širina zapestnice | 22 mm |
| Okvir | enosmerno vrteči se okvir |
| Značilnosti ure | mineralni kristal, prevlečen s safirjem |
| Vodoodpornost | 10 ATM/100 M/330 FT |
Dodatne informacije
| Barva | črno rdeča, srebrno črna |
|---|




Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.