







Alliance Sport Chronograph
470,00€ z DDV
Ključne funkcije
- Ura s kronografom z monoblok številčnico, ki podpira zdrav način življenja
- Z visokokakovostnim ohišjem iz švicarskega nerjavečega plemenitega jekla (316L).
- Ponuja funkcije kronografa in tahimetra
| Številka artikla | 241816 |
|---|---|
| Material zapestnice | nerjaveče jeklo |
| Premer | 44 mm |
Ste pripravljeni na podiranje novih rekordov?
Drzen, močan in pripravljen na vsak izziv. To je naš Alliance Sport Chronograph: ura s tekmovalnim duhom. Je vaš popoln športni partner, ki vam pomaga premakniti vaše meje na kolesarski progi ali stezi. Njegov obroč v merilu tahimetra, protiutež igle štoparice in kazalniki, oblikovani kot švicarski nož, utrjujejo njegovo zavezanost tekmovalnemu času in natančnosti.
Dimenzije
| Višina | 11 mm |
|---|---|
| Neto teža | 176,3 g |
Podrobnosti
| Mehanizem | Quartz |
|---|---|
| Oblika ohišja | okrogla |
| Premer | 44 mm |
| Barva številčnice | Črna |
| Material zapestnice | plemenito jeklo (316 L.) |
| Barva zapestnice | srebro |
| Širina pasu | 21 mm |
| Značilnosti ure | z datumskim navijačem na hrbtni strani ohišja, odporno na praske, s trojno prevleko protiodsevni kronografski tahimeter iz safirnega kristala |
| Vodoodpornost | 10 ATM/100 M/330 FT |
Ure Victorinox Swiss Army, kupljene pri pooblaščenih prodajalcih, so upravičene do proizvajalčeve triletne omejene garancije – ki je bila podaljšana na pet let za nakupe od 1. januarja 2019. Od datuma nakupa to vključuje baterijo v prvem letu in proizvodnjo napake v materialu in izdelavi v 5 letih.




Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.