







Swiss Card Classic
32,90€ z DDV
Ključne funkcije
- Švicarski nož za vašo denarnico v obliki bančne kartice
- 10 funkcij
- Vključuje tudi škarje in kemični svinčnik
| Številka artikla | 0.7100.T |
|---|---|
| Višina | 4,5 mm |
| Dolžina | 82 mm |
| Teža | 26 g |
Švicarski nož za v denarnico
Se vam zdi švicarski nož prevelik za v žep. Swiss Card Classic vam ponuja skoraj vse prednosti žepnega švicarskega noža, ki ga lahko mirno spravite v denarnico, saj je v obliki bančne kartice.
Orodja
- pilica za nohte
- izvijač 2,5 mm
- zobotrebec
- pinceta
- kemični svinčnik pod pritiskom
- zatič, nerjaveče jeklo
- škarje
- ravnilo (cm)
- rezilo v sili (odpirač za pisma)
Dimenzije
| Višina | 4,5 mm |
|---|---|
| Neto teža | 26 g |
Podrobnosti
| Materijal ročaja | ABS / Cellidor |
|---|---|
| Velikost | 82 mm |
| Rezilo z možnostjo zaklepanja | ne |
| Enoročno odpiranje | ne |
Victorinox AG jamči, da so vsi noži in orodja iz prvovrstnega nerjavnega jekla, prav tako pa zagotavlja življenjsko dobo pred morebitnimi napakami v materialu in izdelavi (razen za elektronske komponente 2 leti). Ta garancija ne krije škode zaradi običajne obrabe, napačne uporabe ali zlorabe.




Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.