



Skipper
84,90€ z DDV
Ključne funkcije
- Vaše popolno žepno orodje za lupljenje žice in odpiranje pločevink na vaših jadralnih odpravah
- Švicarski žepni nož z 18 funkcijami
- Vključuje vrvico in odpirač za sponke z marlinovim konico
| Številka artikla | 0.85932W |
|---|---|
| Višina | 23 mm |
| Dolžina | 111 mm |
| Teža | 183 g |
Velik žepni nož za jadranje
Edina stvar, ki je lepša od popolnega dneva na vodi, je vedeti, da ste pripravljeni na vse pomanjkljivosti. Žepni nož Skipper je kot posadka v vaši roki, saj združuje tipično funkcionalnost Victorinoxa z orodji, specifičnimi za jadranje, kot sta odpirač za sponke in marlin konica. Tako ste vedno pripravljeni na vozle, ki vam pridejo na pot, in okove, ki nočejo spustiti.
Orodja
- veliko rezilo z valovitim robom
- odpirač za steklenice, na zaklepanje
- odstranjevalec žice
- izvijač 7,5 mm
- odpirač za sponke
- marlin spike
- odpirač konzerv
- izvijač 3 mm
- vrtalnik, udarec
- odmašnik
- Phillips izvijač 1/2
- klešče
- rezalnik žice
- orodje za stiskanje žice
- pinceta
- zobotrebec
- obesek za ključe
Dimenzije
| Višina | 23 mm |
|---|---|
| Neto teža | 183 g |
Podrobnosti
| merilni material | poliamid |
|---|---|
| Velikost | 111 mm |
| Rezilo z možnostjo zaklepanja | da |
| Eno ročno rezilo | št |
Victorinox AG jamči, da so vsi noži in orodja iz prvovrstnega nerjavnega jekla, prav tako pa zagotavlja življenjsko dobo pred morebitnimi napakami v materialu in izdelavi (razen za elektronske komponente 2 leti). Ta garancija ne krije škode zaradi običajne obrabe, napačne uporabe ali zlorabe.




Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.