















Classic SD Classic Colors
22,90€ z DDV
Ključne funkcije
- Kompaktno orodje za vsakodnevna opravila
- Švicarski žepni nož s 7 funkcijami
- Vključuje škarje in pilico za nohte z izvijačem
| Številka artikla | 0.6223.G |
|---|---|
| Višina | 9 mm |
| Dolžina | 58 mm |
| Teža | 21 g |
Klasični žepni nož v krepkih, živih barvah
Classic SD je že več kot stoletje ikona elegance in funkcionalnosti. Posodobili smo ga v drzni paleti živahnih barv, kot sta Mango Tango in Cherry Blossom, ki vam omogočata, da izberete barvo po vašem okusu. Z izbiro ujemajočih se dodatkov za dokončanje videza je to najlažja življenjska obveznost, ki jo boste kdaj sprejeli.
Funkcije
- majhno rezilo
- škarje
- pilica za nohte
- izvijač 2,5 mm
- obesek za ključe
- zobotrebec
- pinceta
Dimenzije
| Višina | 9 mm |
|---|---|
| Neto teža | 21 g |
Podrobnosti
| merilni material | ABS / Cellidor |
|---|---|
| Rezilo z možnostjo zaklepanja | št |
| Eno ročno rezilo | št |
Victorinox AG jamči, da so vsi noži in orodja iz prvovrstnega nerjavnega jekla, prav tako pa zagotavlja življenjsko dobo pred morebitnimi napakami v materialu in izdelavi (razen za elektronske komponente 2 leti). Ta garancija ne krije škode zaradi običajne obrabe, napačne uporabe ali zlorabe.
Dodatne informacije
| Barva | Bela, Črna, Modra, Rdeča, Roza, Rumena |
|---|




Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.