

Fisherman
38,90€ z DDV
Ključne funkcije
- Zanesljivo ribolovno potovanje je nujno
- Švicarski žepni nož z 18 funkcijami
- Vključuje škarje in merilo za ribe z odstranjevalcem trnkov
| Številka artikla | 1.4733.72 |
|---|---|
| Višina | 19,5 mm |
| Dolžina | 91 mm |
| Teža | 99 g |
Srednji žepni nož z 18 funkcijami za ribolov
Ko slišite besede švicarski nož, verjetno pomislite na legendarni častniški nož. In ta legenda se nadaljuje z žepnim nožem Fisherman. Zasnovan in zgrajen je bil ob upoštevanju potreb ribičev, zato seveda vključuje tudi merilo za ribe in odstranjevalec trnkov. Hranite ga v škatli za pribor in vedno boste pripravljeni na naslednji velik ulov.
Orodja
- veliko rezilo
- majhno rezilo
- odpirač konzerv
- izvijač 3 mm
- odpirač za steklenice
- izvijač 6 mm
- odstranjevalec žice
- vrtalnik, luknjač in šivalno šilo
- Phillips izvijač 1/2
- škarje
- skalo za ribe
- iztrebljalnik kavljev
- ravnilo (cm)
- ravnilo (palci)
- večnamenski kavelj
- zobotrebec
- pinceta
- obesek za ključe
Dimenzije
| Višina | 19,5 mm |
|---|---|
| Neto teža | 99 g |
Podrobnosti
| Material ročaja | ABS / Cellidor |
|---|---|
| Velikost | 91 mm |
| Rezilo z možnostjo zaklepanja | ne |
| Eno ročno rezilo | ne |
Victorinox AG jamči, da so vsi noži in orodja iz prvovrstnega nerjavnega jekla, prav tako pa zagotavlja življenjsko dobo pred morebitnimi napakami v materialu in izdelavi (razen za elektronske komponente 2 leti). Ta garancija ne krije škode zaradi običajne obrabe, napačne uporabe ali zlorabe.




Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.