









Airboss Mechanical
860,00€ z DDV
Ključne funkcije
- Švicarski avtomatski mehanizem Sellita SW200 je viden skozi skozi stekleno hrbtno stran ohišja
- Z 38-urno rezervo moči, krožnim drsnim pravilom in ekskluzivno funkcijo vojaškega časa
- Vsebuje tehnologijo Super-LumiNova® za enostavno berljivost v temi
| Številka artikla | 241973 |
|---|---|
| Material zapestnice | usnje |
| Premer | 42 mm |
Moč za zapestje – in za njegovega lastnika
Ko pokliče nebo, poskrbite, da boste odgovorili zanesljivo in natančno. S temi lastnostmi v mislih smo ustvarili uro AirBoss Mechanical. Dobro je zasnovan v čast briljantnim letalcem, ki vodijo pot navzgor, navzgor, navzgor. In njegov dizajn je poklon izključno funkcionalnim letalskim uram preteklosti. Vsak pogled bo vaše srce dvignilo v nebesa.
Dimenzije
| Višina | 11 mm |
|---|---|
| Neto teža | 89,7 g |
Podrobnosti
| Mehanizem | mehanski avtomatski |
|---|---|
| Oblika ohišja | okrogla |
| Premer | 42 mm |
| Barva številčnice | Črna |
| Material zapestnice | usnje |
| Barva zapestnice | rjav |
| Širina pasu | 22 mm |
| Vodoodpornost | 10 ATM/100 M/330 FT |




Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.